Adam Misiak

Wiolonczela
19.10
Sobota

Adam Misiak jest absolwentem Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie w klasie prof. Andrzeja Wróbla. Jako stypendysta rządu francuskiego studiował w Konserwatorium w Rennes, w klasie prof. Annick Rénéze-Emery.

Swoje umiejętności doskonalił na licznych kursach muzycznych pod kierunkiem takich pedagogów jak Stanisław Firlej, Peter Hoerr, Catalin Ilea, Agata Jarecka, Arto Noras, Andrzej Orkisz, Claus Reichardt i Tomasz Strahl.

W roku 2003 otrzymał nagrodę specjalną ufundowaną przez prof. Tomasza Strahla na IV Międzynarodowym Konkursie Wiolonczelowym im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Adam Misiak został również laureatem cyklu koncertów “Muzyczne Forum Młodych” Austriackiego Forum Kultury (w sezonie 2003-2004) oraz wielu innych konkursów. W latach 2004-2015 Adam Misiak prowadził grupę wiolonczel orkiestry Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, obecnie współpracuje z działem koncertów dla dzieci i młodzieży Filharmonii Narodowej oraz orkiestrą Sinfonia Varsovia, jest również nauczycielem gry na wiolonczeli w PSM I i II st. im.Fryderyka Chopina w Sochaczewie, do której serdecznie zaprasza.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.